
Техпластина гумова ТМКЩ 1 мм, рулон 40 кг - 1,25×21,3 м
- Під замовлення
- Код: 103001
Відправка з 17 травня 202678 ₴/кг
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (97) 017-68-70
Владислав Олеговичповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вулканізована гумова пластина ТМКЛ (тепломорозокислотолугостійка) застосовується для ущільнення нерухомих з'єднань, запобігаючи тертя між металевими поверхнями, як прокладки та ущільнювачі, віброізоляція, підкладки під механізми тощо.
Робоче середовище - повітря приміщень, ємностей, судин; азот, інертні гази при тиску від 0,05 до 0,4 МПа або прісна вода, морська , промислова, стічна без органічних розчинників і мастилних речовин, розчин солей з концентрацією до межі насичення, кислоти, луги концентацією не більше 20% при тиску від 0,05 до 10,0 МПа.
Межі робочих температур: від -30 до +80
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | БПР |
| Країна виробник | Україна |
| Марка пластини | ТМКЩ |
| Матеріал пластини | Гума |
| Вид пластини | Неформова (рулонна) |
| Ступінь твердості | Середня |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Робочий тиск | 10 МПа |
| Твердість (по Шору) | 68 од. |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Вага | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
- Ціна: 78 ₴/кг

