
Біконіт 2 мм маслобензостійкий, лист 500×500 мм
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 801002
240 ₴/лист
Показати оптові ціни+380 (97) 017-68-70
Владислав Олеговичповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біконіт застосовують для ущільнень (прокладок), що працюють у середовищі води, бензину, дизельного палива, мінеральних олив, газу і їх сумішей при температурі від -50°С до +150°С і при тиску не більше 1,6 МПа.
Матеріал придатний для роботи в умовах Крайньої Півночі, помірного, тропічного клімату і не є корозійно - активним з алюмінієвим сплавом Д-16, латунню Л-63, сталлю, зроблений на основі каучуку, спеціальних термостійких добавок та наповнювачів.
Технічні характеристики матеріалу :
- Щільність: 1,8 - 2,2 г/см³;
- Умовна міцність при розриві в поперечному напрямку при t = 20±5°С: не менше 4,4 МПа;
- Умовна міцність при розриві в поздовжньому напрямку при t = 20±5°С: не менш 9,5 МПа.
Збільшення маси в рідких середовищах,% не більше:
- масло МС-20, або І-20А при температурі 150°С протягом 24 годин - 2,0%
- у воді при температурі (100±2)°С протягом 5 годин - 3,0%
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид пароніту | маслобензостійкий |
| Водопоглинання | 0 % |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Мінімальна робоча температура | -50 град. |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Щільність | 1.8 г/см3 |
| Розміри | |
| Довжина | 0.5 м |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Фізичні властивості | |
| Робочий тиск | 1.6 МПа |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Тип пластини | Формова |
| Марка пластини | МБС |
| Ступінь твердості | Середня |
- Ціна: 240 ₴/лист

