
влевовправо
Картон прокладковий 1,5 мм шкіркартон, лист 1000×1500 мм
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1201003
184 ₴/лист
Показати оптові ціни+380 (97) 017-68-70
Владислав Олеговичповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіркартон - це маслобензостійкий та вологостійкий матеріал, який виготовляється з відходів шкіри шляхом подрібнення і додавання клеїв та інших компонентів.
Даний матеріал, застосовують як ущільнення в хімічній і нафтохімічній промисловості, в машинобудуванні, металургії та металообробці, електротехніці та електроенергетиці для забезпечення необхідної герметичності з'єднань різного типу в умовах впливу агресивних середовищ, високих температур і тиску.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.5 мм |
| Матеріал | Картон |
| Товщина картону | 1.5 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип пластини | Формова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робочий тиск | 5 МПа |
| Твердість (по Шору) | 3.5 од. |
| Марка пластини | МБС |
| Ступінь твердості | Середня |
| Ширина | 1000 мм |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Довжина: | 1500 мм |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
- Ціна: 184 ₴/лист


